Meist

olge-metsa-positiivne

Millega me tegeleme?

makeitneutral on Eesti cleantech startup. me aitame ettevõtetel olla süsinikuneutraalsemad ja metsa-positiivsed, andes võimaluse tarbijatele muuta oma tellimus või teenus süsinikuneutraalsemaks, toetades samal ajal kohalikku metsa.

1
2
3

Paigaldage, ühendage või annetage

Meil on enamiku tuntud platvormide jaoks pistikprogrammid, API-ühendus ja võimalus annetada istutamiseks X-kogus puid kohalikku metsa.

Me teeme raske töö ära.

Me hoolitseme puude istutamise eest, hoiame teid kursis nende istutamise protsessi ja asukohaga ning hoolitseme selle eest, et nad kasvaksid suureks ja tugevaks.

Ju-huu, oletegi metsa-positiivne!

JA vähendate ka oma süsiniku jalajälge, saades samal ajal metsapositiivsuse sertifikaadi ja märgi. Meie partneritele on saadaval palju erinevaid turundusmaterjale.

Kuidas me selle võimalikuks teeme?

Muidugi läbi vinge koostöö!

Sertifitseeritud seemned

Sa ei saa lihtsalt istutada suvalist puuseemet ja loota parimat. Eestis on meie sertifitseeritud seemned pärit Riigimetsa Majandamise Keskusest (RMK).

Eelkasvatamine

Kogemustega alates 1998. aastast kasvatab meie partner kõik puud ette. See oluline protsess võtab aega kuni 3 aastat ja tagab teie puule parima võimaluse!

Hoiame silma peal

Metsaeksperdid hoiavad kasvuprotsessil silma peal ja veenduvad, et noor puu on aastakümneid hea tervise juures ja kaitstud.

Võtke ühendust. Kohe.

Kui teil on lisaküsimusi või soovite kohe esimest sammu teha, siis kirjutage meile kiri!